130

«Національному ЛГБТ-порталу України» 1 рік і це не жарт!


«Національний ЛГБТ-портал України» взяв старт 1 квітня, коли увесь світ відзначає День сміху. Незважаючи на те, що позитивний настрій був визначальним не лише в день запуску проекту, але й протягом першого року існування, інтернет-ресурс зумів зарекомендувати себе як серйозний рупор ЛГБТ-спільноти.

«Національному ЛГБТ-порталу України» 1 рік і це не жарт!

«Національний ЛГБТ-портал України» активно приймав участь у суспільно-політичних хвилюваннях. Результатом цього стали розлогі матеріали присвячені боротьбі за права ЛГБТ-людей в Україні і їх місце в революційних процесах.

«Національний ЛГБТ-портал України» жорстко відреагував на гей-скандал, яким спецслужби намагались дискредитувати одного із активних учасників Євромайдану, журналіста Віталія Портнікова. На сторінці сайту з'явилася заява, в якій були піддані критиці методи влади, яка використовувала особисте життя публічних осіб з метою їх приниження. «Національний ЛГБТ-портал України» також надав можливість ЛГБТ-активістам висловити свою позицію щодо Євромайдану. Через публікацію звернення ЛГБТ-організацій.

Першим серед інших ЗМІ «Національний ЛГБТ-портал України» написав про акцію присвячену «вшануванню найкращого активіста» руху за права ЛГБТ - Віктора Медведчука. До офісу "Українського вибору" 14 січня 2014 року завітали представники ЛГБТ-організацій, які намагались вручити почесну грамоту лідеру гомофобної організації. Це трапилось через три дні після проведення фейкового гей-параду на Бессарабській площі. Тоді, внаслідок швидкої реакції ВБО "Точка опори", вдалося звести нанівець всі задуми гей-тітушок, якими, як виявилось пізніше, керувало СБУ, і підготувати ЗМІ і громадськість до того, що готується спланована гей-провокація. «Національний ЛГБТ-портал України» і його керівник Богдан Глоба доклали максимальних зусиль, аби дана акція була знівельована і проілюстрована із правдивого боку.

Завдяки уважній роботі із фотоматеріалами і особистим контактам, «Національному ЛГБТ-порталу України» вдалось виправдати громадського активіста і правозахисника Павла Скалу, якого після фейкового параду на Бессарабці нашвидкоруч записали у лігво провокаторів. Цю дезінформацію поширили декілька відомих ЗМІ, яким потім довелось вибачитись перед Скалою за образу честі і гідності.

«Національний ЛГБТ-портал України» вперше повідомив інформацію, яка була отримана із джерел апарату ВРУ про те, що 16 січня під час ручного голосування народними депутатами дубльованих російських законів, які звужували права і свободи людей, єдине питання, яке нардепи вирішили не голосувати - це заборона так званої "пропаганди гомосексуалізму". Так само першим «Національний ЛГБТ-портал України» оприлюднив інформацію про те, що усі ідентифіковані ЛГБТ, які приймали участь у провокації 11 січня, будуть обмежені в доступі до столичних гей-клубів, розташованих в центральній частині міста.

На веб-сторінці «Національного ЛГБТ-порталу України» наші читачі вперше мали змогу переглянути запис виступу першого відкритого гея з трибуни ВРУ, який відбувся 6 листопада 2013 року. Новина про виступ Богдана Глоби на парламентських слуханнях, присвячених лібералізації візового режиму, протягом першого року існування веб-ресурсу стала другою за популярністю новиною, яку опублікували журналісти. В загальному список топ-10 новин (в дужках кількість «лайків») «Національного ЛГБТ-порталу України» виглядає наступним чином:

  1. «Руслана відкрито підтримує ЛГБТ...за кордоном» (2441)
  2. «Перший виступ відкритого гея з трибуни Верховної Ради» (1679)
  3. «Заява ЛГБТ-організацій України» (614)
  4. «Гей-тітушкам в клуби зась» (236)
  5. «Гомофоби Медведчук і Мізуліна в списку осіб проти яких застосовані санкції» (189)
  6. «Акція на захист ЛГБТ за планом провокаторів повинна дискредитувати Євромайдан» (182)
  7. «Кернес закликав Портнікова до камін-ауту» (73)
  8. «Гомофоби спалили веселковий прапор під київським кінотеатром «Жовтень»» (68)
  9. «Заява Російської ЛГБТ-мережі у зв'язку із загрозою війни» (66)
  10. «ВРУ доручила Кабміну напрацювати антидискримінаційний закон» (64)

Окрім цього «Національний ЛГБТ-портал України» завжди повно інформував громадян України про те, які позиції, щодо питань прав ЛГБТ займають українські можновладці і політичні партії.

Також першим серед інших українських ЗМІ «Національний ЛГБТ-портал України» розкрив українським ЛГБТ повну картину гей-життя столиці України і міста Львів. На даний момент ресурс працює над тим, аби розповісти повністю про всі локації гей-життя інших великих міст України. Серед інших унікальних матеріалів авторів Національного ЛГБТ-порталу - стаття про Гей-олімпіаду, яка відбувається кожні 4 роки; україномовні кінорецензії на знакові ЛГБТ-фільми останнього року; ексклюзивні інтерв’ю з непересічними ЛГБТ-персонами України і світу тощо.

Ми також можемо повідомити, що «Національний ЛГБТ-портал України» і надалі буде уважно стежити і приймати активну участь в ЛГБТ-процесах України, даючи повну і корисну інформацію усім, хто її потребує. Дякуємо, що були цей рік з нами! Приєднуйтесь!


 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти