216

Алек Болдуїн каже, що не ображав геїв і зіграє гомофоба Путіна


Американський актор Алек Болдуїн гратиме Володимира Путіна у біографічному фільмі про життя президента Росії.

Алек Болдуїн каже, що не ображав геїв і зіграє гомофоба Путіна

Актор, який минулого року ствердив, що залишить публічне життя у зв’язку з тим, що його гомофобні вислови були розкритиковані і коштували йому роботи, вирішив перевершити свою безпосередність зігравши президента Росії Володимира Путіна у фільмі.

На вчорашній прес-конференції у Лос-Анджелесі він сказав: «Я мав проблеми минулого року через те, що висловився словами, які образили гей-спільноту. Я повторю, що ніколи не мав наміру когось образити і мої коментарі не мають нічого спільного з сексуальною орієнтацією".

Обговорюючи своє захоплення Путіним, Болдуїн заявив, що нова «глибина розуміння» особистості Путіна буде надходити від фільму і що він є гордий від пропозиції такої ролі:

«Я відчуваю себе цим хлопцем (авт. Путіним), тому що він, як і я, зробив декілька помилок і був названий гомофобом чи кимось іншим, але він насправді робить велику роботу і турбується за свій народ. Я сподіваюсь, що гей-спільнота зможе пробачити мені слова, які я сказав раніше і нова глибина розуміння буде присутня в моєму виконанні цієї ролі. Я дуже гордий за те, що матиму змогу зіграти цю роль».

Нагадаємо, що Болдуїн минулого року був підданий критиці через те, що назвав папараці «cocksucking fag». Згодом він вибачився, але все ж був відсторонений від свого шоу на каналі MSNBC.

Біографічний фільм про Путіна запланували випустити влітку 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

*Сьогодні 1 квітня :) 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти