187

«Життя Адель» в Росії звинуватили в «пропаганді гомосексуалізму»


Відомий французький фільм, удостоєний минулого року найвищої нагороди Каннського кінофестивалю звинуватили у «пропаганді гомосексуалізму» у сусідній Росії.

«Життя Адель» в Росії звинуватили в «пропаганді гомосексуалізму»

Фільм на лесбійську тематику був атакований Лігою безпечного інтернету (ЛБІ), яка заохочує прокуратуру вжити заходів щодо дистриб’юторів, які демонструють цей фільм.

Тригодинна кінокартина змальовує життя дівчини, яка пізнає свою сексуальність. Цей фільм взяв кілька престижних нагород минулого року, а в цьому році боровся за «Золотий глобус» у категорії «найкращий фільм на іноземній мові».

Денис Давидов, виконавчий директор ЛБІ сказав наступне: «Дві жінки займаються лесбійським сексом, одній з яких 15 років. Той факт, що актриса, яка її грає повнолітня не має значення. Героїня могла би бути 40-річною. Але публіка її бачить як неповнолітню. У фільмі є багато відвертих, порнографічних сцен, які займають величезну частину екранного часу».

Ліга безпечного інтернету (ЛБІ) просить прокуратуру вжити заходів щодо фільму, який підпадає під визначення «пропаганда гомосексуалізму», зафіксоване в російському законодавстві. ЛБІ вимагає заборонити фільм, який вже був у широкому російському кінопрокаті до показу по телебаченню і в інтернеті.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти