145

Леся Оробець висловлась з приводу гей-шлюбів


Леся Оробець - одна із кандидаток у мери Києва, в інтерв'ю Jung & Naiv дуже неоднозначно відповіла щодо того, як вона ставиться до гей-шлюбів.

Леся Оробець висловлась з приводу гей-шлюбів

В 20-ти хвилинному інтерв'ю народну депутатку і кадидата на посаду мера Києва Лесю Оробець запитали, як вона ставиться до гей-шлюбів і чи вважає Україну гей-фредлі країною. 

Пані Оробець у відповіді згадала колишнього прем'єр-міністра Миколу Азарова і його антигей-виступ на Антимайдані: "Наш прем'єр-міністр гучно говорив про те, що ми за євроінтеграцію, тому що хочемо одностатевих шлюбів і навіть була спроба представити питання, як дуже чутливе, тому що ми нібито дуже налаштовані проти геїв. Але ж я вам казала, що ми толерантні. Повірте мені. Так, ми дуже релігійні. Багато хто вірить в Бога, є багато християн і є мусульмани. І це впливає на відношення людей. Ви мене запитали, чи толерантні ми до геїв? Так. Ми за сімейні цінності і в той же час ми ведемо себе дуже толерантно і це моя відповідь".

На аргумент інтерв'юера про те, що у всіх гомофобних країнах противники ЛГБТ говорять про "традиційні цінності", кандидатка в мери Києва сказала, що питання гей-шлюбів дуже політизоване і більше нагадує політичний анекдот,  і що на даний момент в країни є більш нагальні і важливі питання.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: Jung & Naiv

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти