448

Гендиректор Mozilla таки пішов у відставку через критику ЛГБТ-спільноти


Генеральний директор компанії Mozilla Брендан Айк, чиє призначення піддалося різкій критиці з боку ЛГБТ-спільноти через його підтримку поправки щодо заборони одностатевих шлюбів в Каліфорнії, прийняв рішення залишити свій пост, повідомила компанія в своєму блозі у четвер.

Гендиректор Mozilla таки пішов у відставку через критику ЛГБТ-спільноти

Хто буде виконувати обов'язки гендиректора не уточнюється.

«Mozilla пишається тим, що дотримується різних стандартів, але минулого тижня ми не діяли згідно з цим принципом. Ми знаємо, чому люди ображені і розгнівані, і вони мають рацію: причина в тому, що ми не залишилися вірними собі. Ми не діяли так, як ви чекали від Mozilla. Ми не зробили крок досить швидко, щоб взаємодіяти з людьми, коли конфлікт тільки почався. Приносимо свої вибачення. Ми повинні були діяти краще» , - наголошується в заяві, підписаній головою правління компанії Мітчеллом Бейкером.

У заяві також наголошується, що останні події переконали Mozilla, що її мета в інтернеті - «зробити світ кращим», щоб усі люди «могли вільно брати участь у важких розмовах». «Ми повинні знову сфокусуватися на захисті Мережі. І зробити це таким чином, щоб змусити вас пишатися тим, що ви підтримуєте Mozilla» , - наголошується в повідомленні.

Брендан Айк, який працював у компанії-розробнику браузера Firefox, був призначений гендиректором Mozilla 24 березня. Його призначення викликало невдоволення ЛГБТ-спільноти, оскільки в 2008 році Айк зробив пожертву на підтримку «Пропозиції 8» - поправки в законодавство штату Каліфорнія, що встановлювало, що шлюб - це союз між чоловіком і жінкою, і фактично забороняло одностатеві шлюби. В інтернеті почався збір підписів з вимогою відставки Айка, а великий сайт знайомств OkCupid оголосив бойкот Mozilla: 31 марта користувачі, що заходили на портал через Firefox, бачили повідомлення із закликом використовувати інший браузер. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.forbes.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти