128

Турчинов готовий позбавити громадянства України гомофоба Колесніченка


В.о. Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов має намір позбавити українського громадянства регіонала Вадима Колесніченка.

Турчинов готовий позбавити громадянства України гомофоба Колесніченка

Про це Турчинов повідомив сьогодні на засіданні погоджувальної ради депутатських груп і фракцій, передає РБК-Україна.

"Ми дамо доручення регламентному комітету ВР, щоб було забезпечено вирішення про позбавлення депутата (Вадима Колесніченка) громадянства. Отримання громадянства іншої держави, російського громадянства, відповідно до законів України, вже є підставою для позбавлення українського громадянства. По лінії Адміністрації Президента буде забезпечено виконання цього доручення",, - сказав в.о. глави держави.

Окрім того, комітет ВР з питань регламенту повинен підготувати проект постанови про позбавлення депутатського мандата за вихід з українського громадянства.

Нагадаємо, Вадим Колісніченко автор скандального законопроекту №1155 "Закону про заборону спрямованої на дітей пропаганди одностатевих сексуальних стосунків".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: 24tv.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти