165

Завтра в Києві виступить музичний квір-геній Патрік Вулф


5 квітня вперше в Україні з сольним концертом виступить геніальний британський музикант Патрік Вулф.

Завтра в Києві виступить музичний квір-геній Патрік Вулф

У 2013-му році Патрік Вулф відзначив 30-річчя, презентував акустичну програму "Sundark and Riverlight" на найбільшому східноєвропейському фестивалі «Джаз Коктебель», а також запустив новий музичний проект "Dreamland" . На початку листопада Мадонна вибрала нове відео Патріка "Libertine - 2013", зняте Метом Ламбертом, як прем'єру у своєму новому проекті арт-революції.

На рахунку Патріка п'ять студійних альбомів і аншлаги на всіх континентах. У його музиці ви можете знайти відгомін англійського фолку, джазовий почерк легендарного Чета Бейкера, авангардні традиції Штокгаузена і невловиме дихання британської улюблениці PJ Harvey. Його платівки випускав лейбл Universal, він зводив з розуму публіку фестивалю Glastonbury і був обличчям бренду Burberry. Його давня подруга, оскароносна актриса Тільда ​​Свінтон, була настільки зачарована музикою Патріка, що взяла участь у записі його альбому "Battle", не тільки в якості музи, а й як бек -вокалістка.

Патрік Вулф - відкритий гей, який вступив в цивільне партнерство з Вільямомом Чарльзом Поллоком в 2010 році. 

Концерт розпочнеться о 19:00 у клубі "Юність".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.concert.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти