123

В Британії вчитель-гей звільнився через упередження батьків


Вчитель-гей початкових класів подав у відставку зі свого поста у Бірмінгемі після того, як батьки почали скаржитись, що вони бояться за те, що їх дітей вчитиме людина, яка вважає, що бути геєм це нормально.

В Британії вчитель-гей звільнився через упередження батьків

За повідомленням Sunday Times Ендрю Моффат був помічником глави школи Chilwell Croft, де він напрацював кілька лояльних до ЛГБТ посібників, і серед них брошуру «Боротьба з гомофобією в початковій школі».

Але після свого камін-ауту і навчання дітей грамотності з використанням книги, в якій гей-сім’я відвідує пікнік, його робота була опротестована батьками.

Він сказав газеті: «Я дійсно зробив камін-аут в школі після того, як група 11-річних дітей виступили з плакатом, на якому було написано «Гей - це добре». Здавалося, я це зробив у потрібний час, щоб діти знали, що вони знайомі з геєм. Та після могу камін-ауту деякі батьки почали скаржитись школі, але я переконаний, що моє рішення на той момент було правильним. Батьки, які були віруючими говорили мені, що вони проти того, щоб їх діти дізнавались, що це нормально бути гомосексуалом».

Після цих протестів Моффат пішов з поста вчителя і з того часу вже знайшов викладацьку діяльність в іншому місці.

Керівництво школи у своїй заяві зазначило, що незначна група батьків була проти тих книг, які використовував вчитель-гей на уроках грамотності. Протестували в першу чергу ті, чия релігія заперечувала гомосексуальність.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти