86

Кладовище для лесбіянок відкрилося в Берліні


У неділю, 6 квітня, в Берліні відкрилося перше кладовище для лесбіянок. Його творці розраховують, що ініціативу підхоплять й інші міста.

Кладовище для лесбіянок відкрилося в Берліні

Проект створення кладовища профінансувала лесбійська організація «Сафо». Місцем для поховання прихильниць одностатевої любові стане ділянку в 400 м ², розташована на поважному парафіяльному кладовищі Georgen - Parochial в районі Пренцлауер Берг.

На заході були присутні близько сотні лесбіянок. Дами похилого віку, яких на церемонії була більшість, вже зарезервували собі шість могил з 80 можливих.

«Ми хотіли залишитися разом, бути близькі з тими, кого ми любили, з ким жили, працювали, боролися за наші права» - пояснила одна з ініціаторів проекту, 69-річна Астрід Остерланд.

У створенні кладовища для лесбіянок містяться всі ознаки дискримінації за статевою ознакою, тому до ініціативи обережно ставляться навіть представники ЛГБТ. Так, представник ХДС з питань ЛГБТ Стефан Еверс побачив у цьому загрозу інтеграції та згоди: «Той , хто вважає себе частиною суспільства, не повинен ізолювати себе і після смерті».

Берлінський журнал Siegessaüle на своєму сайті провів опитування, за результатами якого майже 80 % читачів відповіли «ні» на запитання: «Чи потрібні нам окремі кладовища для гомосексуалів?». 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.ridus.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти