98

В Італії проведуть гетеро-прайд


Гетеросексуальна прайд-організація розпочала свою роботу в Італії і планує провести перший збір наступного місяця.

В Італії проведуть гетеро-прайд

Організація «Etero Pride», яка минулого місяця почала працювати в Тоскані, запрошує усіх небайдужих людей взяти участь в «першому гетеро-прайді в Європі».

Проведення цього заходу організатори пояснюють тим, що вони хочуть показати, що гетеросексуальні люди теж мають проблеми і потреби.

Цей прайд включатиме в себе змагання з боксу, регбі, пляжного волейболу і конкурси краси.

На офіційному веб-сайті події організатори стверджують, що «в ці дні гомосексуальність широко і постійно обговорюється, але цього не відбувається щодо гетеросексуальних людей».

«Гетеросексуальність сприймається, як щось саме по собі розуміле і передбачуване. Таке ставлення є неправильним. Гетеросексуали, чисельність яких становить 92.5 % від загальної кількості населення, сприйматься ЗМІ і суспільством, як такі, які не мають проблем і потреб. Це абсолютно не відповідає дійсності», - говорять ідеологи «Etero Pride».

«Etero Pride» також має на меті розпочати мовлення на ТБ, запустити радіостанцію і випустити журнал «l'Etero».

Засновник «Etero Pride» Джуліано Вісаллі повідомив, що ходив за порадами, щодо організації прайду до ЛГБТ-організацій. Також зазначив, що ставиться толерантно до геїв і вважає гей-прайд «дуже крутим».

Свій гетеро-прайд він описав, як щось середнє між першотравневою демонстрацією і гей-прайдом.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти