227

Папа Римський закликав до «сексуальної відповідальності і цнотливості» для боротьби з ВІЛ


Папа Римський Франциск похвалив церковних служителів Африки, які популяризують цнотливість, як основний спосіб запобіганню поширенню ВІЛ-інфекції.

Папа Римський закликав до «сексуальної відповідальності і цнотливості» для боротьби з ВІЛ

Лідер Римо-Католицької церкви промовляв вчора у Ватикані до єпископів із Танзанії.

Ватикан виступає проти використання презервативів, тому що католицька доктрина забороняє контрацепцію.

AFP повідомляє, що Папа Римський висловив вдячність церковним служителям-медикам, які піклуються про тих, хто живе з ВІЛ і «всіх, хто прагне старанно навчати людей у галузі сексуальної відповідальності і непорочності».

«Популяризуючи молитву, подружню вірність, моногамію, непорочність і смиренне служіння одне одному в сім’ї, Церква продовжує вносити неоціненний внесок у соціальний добробут Танзанії», - сказав глава Ватикану.

Його попередник Бенедикт XVI зазанав жорсткої критики, коли заявив, що поширення презервативів «посилює» епідемію зараження ВІЛ-інфекцією.

Нагадаємо, що минулого місяця Папа Римський Франциск ствердив, що «шлюб – це союз між чоловіком і жінкою», але натякнув, що він може прийняти принцип цивільного партнерства.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти