95

Прем’єр-міністр Грузії закликав конституційно заборонити одностатеві шлюби


Прем'єр-міністр Грузії нещодавно вніс поправку, в якій йдеться про те, що одностатеві шлюби мають бути заборонені в Конституції країни.

Прем’єр-міністр Грузії закликав конституційно заборонити одностатеві шлюби

Іраклій Гарібашвілі в кінці березня вніс на розгляд поправку, яка визначає шлюб, як союз лише між чоловіком і жінкою. Він був запропонований для того, щоб уникнути «неправильного тлумачення» законопроекту по боротьбі із дискримінацією, який був також поданий у кінці березня. Останній покликаний удосконалити антидискримінаційне законодавство, внесенням у перелік ознак, за якими заборонені утиски – сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності.

Якщо поправка щодо гей-шлюбів буде прийята, Грузія приєднається до 6 країн ЄС, в яких діє конституційне обмеження на рівність шлюбів.

Європейський парламентар і співголова міждепутатської ЛГБТІ-фракції «Інтергруп» Майкл Кешман прокоментував грузинську ситуацію: «Це глибоко небажані події. З моменту декриміналізації гомосексуальності у 2000 році, Грузія продемонструвала прихильність захисту ЛГБТІ-людей від дискримінації, шляхом змінення свого трудового кодексу, а також введенням законів, які захищають ЛГБТ від злочинів на грунті ненависті. Грузія має вітати різноманітність, а не повертатись до репресій і негативу минулого».

Інший депутат Європарламенту і теж співголова «Інтергруп» Ульрік Луначек назвав поведінку прем’єр-міністра Грузії «ганебною».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти