480

Завтра в "Жовтні" покажуть польську гей-драму "В ім'я"


В рамках проведення фестивалю "Дні польського кіно", кияни і жителі Вінниці, Одеси, Донецька, Тернополя і Харкова матимуть змогу переглянути найкращі нові польські стрічки, і серед них гей-драму Малгожати Шумовської "В ім'я".

Завтра в "Жовтні" покажуть польську гей-драму "В ім'я"

Фільм «В ім’я» польської режисерки Малґожати Шумовської минулого року став найкращим серед ЛГБТ-фільмів на Берлінському кінофестивалі, зачепивши публіку своєю непідробністю і драматизмом. Ця робота також відкривала ЛГБТ-програму «Sunny Bunny» минулорічного кінофестивалю «Молодість» і була прийнята найгучнішими оваціями першого фестивального дня. А по завершенні фестивального тижня була визнана найкращою в програмі.

Особливість цього гостросоціального фільму в тому, що гей-тематика не подана в стандартному світлі лав-сторі чи драми гоніння «інших», а саме через людське розуміння геями самих себе. Фільм демонструє, що вся небезпека відчуження для гомосексуалів іде від них самих, через їхній страх визнати і прийняти свою орієнтацію. 

Фільм демонструватимуть польською мовою із українськими субтитрами.

Початок показу о 19:30 в кінотеатрі "Жовтень".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.arthousetraffic.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти