247

Кримські лесбійки побоюються жити в Росії


Кримська лесбійка побоюється, що закон про «пропаганду гомосексуалізму» буде застосовуватись і на території півострова.

Кримські лесбійки побоюються жити в Росії

Олена, яка має чотирьох дітей із своєю партнеркою, розповіла AFP, що анексія Криму Росією викликає занепокоєння за життя її сім’ї.

Відкрита гей-вчителька розмовляла лише за умови, що її прізвище не буде оприлюднено, тому що якщо закон про «пропаганду гомосексуалізму» почне діяти в Криму, їй доведеться знову переховуватись.

Вона сказала: «Наші діти вважають нас обох матерями і кличуть нас обох мамами. Вони не знають законів, прийнятих в Росії. Я навіть уявити собі не можу, як я зможу їм це пояснити і що ми не зможемо говорити про це».

Як повідомляє AFP, в Криму ще не діє закон про «пропаганду гомосексуалізму», але деякі російські депутати вже заявили, що півострів буде перетворений на «оазис моралі».

Після відділення Криму від України ВБО "Точка опори" запустила Сервіс екстреного реагування на загрозу життю ЛГБТ-громадян Автономної Республіки Крим.

Театральний режисер-гей з Сімферополя Антон Романов прокоментував ситуацію наступним чином: «В Україні є світло в кінці тунелю. В Росії його немає».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти