147

"Pussy Riot" теж думають, що Путін гей


Двоє учасниць скандального панк-гурту "Pussy Riot" погодились із припущенням, що президент Росії може мати гомосексуальні нахили.

"Pussy Riot" теж думають, що Путін гей

Маша Альохіна і Надя Толоконнікова свого часу були ув'язнені за антипутінський "панк-молебень" у храмі Христа Спасителя.

Вони були звільнені у грудні минулого року і висловлювалися проти російської влади кілька разів з того часу.

З'явившись на шоу Білла Мейхера "Real Time", що виходить на НВО, вони погодились із ведучим, який сказав, що Путін може бути геєм.

Мейхер пожартував: "Володимир Путін часто говорить "ми маємо контролювати геїв", а з мого досвіду, усі хто багато говорить про те, що ми маємо тримати геїв в певних рамках, насправді самі виявляються геями".

Учасниці "Pussy Riot" в свою чергу сказали: "Люди думають, що це дійсно може бути правдою. Поки що ми не бачили його активно з цього боку, на цьому поприщі".

Як відомо, Путін нещодавно розлучився із своєю дружиною, з якою прожив 30 років.

В лютому в Сочі учасниці гурту були атаковані козаками, які напали на "Pussy Riot", коли ті почали виконувати свою нову пісню «Путін навчить тебе батьківщину любити», поруч з плакатом «Сочі-2014» в районі морського порту.

Пізніше вони використали кадри побиття у відео.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти