173

Під час "Євробачення" в Копенгагені візьмуть шлюб три російські гей-пари


Три російські гей-пари вступлять в законний шлюб наступного місяця в Копенгагені, того самого тижня, коли у столиці Данії буде відбуватись пісенний конкурс "Євробачення".

Під час "Євробачення" в Копенгагені візьмуть шлюб три російські гей-пари

Флеммін Отто, який є офіс-менеджером цьогорічного "Євробачення", повідомив, що близько 30 гей-пар з усього світу висловили бажання взяти шлюб під час конкурсу, і серед них є три російські пари.

Унікальна можливість для гостей "Євробачення", взяти гей-шлюб під відкритим небом Копенгагена, була оголошена у лютому. Таким чином організатори і закохані відсвяткують проведення конкурсу і 25-річчя першого цивільного партнерства у Данії.

Флеммін Отто розповів агенству Reuters: "Ми вже запланували розписати 20-30 пар в нашому календарі, як з Данії, так і іноземні. Але розпочнемо ми з трьох російських гей-шлюбів".

Організатори "Євробачення" йдуть на цей крок, аби показати Росії, як насправді потрібно ставитись до її гомосексуальних співвітчизників.

Отто продовжив: "Ні для кого не секрет, що "Євробачення" відвідає дуже багато гомосексуальних людей з гей-спільноти Копенгагена, і минулого року Данія прийняла нове законодавство, яке спростило можливість для наших громадян вступати в одностатевий шлюб з іноземцями".

"Ми б хотіли б вразити тією різноманітністю і відкритістю, яку ми маємо в Данії. Ми з нетерпінням чекаємо весіль усіх щасливих пар, і я переконаний, що ми будемо дуже зайняті", - додав Флеммін Отто.

Нагадаємо, що півфінали "Євробачення" відбудуться 6 і 8 травня у Копенгагені. Фінал - 10 травня. Австрію представлятиме травесті-діва Кончіта Вюрст.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти