275

В Англії і Вельсі відбулося перше церковне вінчання одностатевої пари


Перший одностатевий шлюб пройшов обряд вінчання в церкві після того, як місяць назад закон дозволив брати шлюб геям і лесбійкам Англії і Вельсу.

В Англії і Вельсі відбулося перше церковне вінчання  одностатевої пари

Незважаючи на те, що багато одностатевих пар зареєстрували свій союз ще в кінці березня, вчорашня церемонія у церкві митрополитської спільноти (МСС) у Борнмуті була першою, яка проводилась в релігійній будівлі.

Ян Тіппер і Барб Барден, обидва члени цієї церкви, вийшли заміж у суботу.

Церква митрополитської спільноти (МСС) вже давно проводить вінчання гетеросексуальних пар, але це перше гей-весілля з моменту легалізації гей-шлюбів.

Преподобний Дуейн Морган головував під час церемонії.

«Ми пропагували весільні послуги для одностатевих пар протягом багатьох років в нашій церкві, тому що ми віримо що Бог благословляє кохання двох людей, незалежно від їх статі. І нарешті уряд повною мірою визнав цю любов, надаючи їй повний правовий статус, як подружній парі, що є благом для всіх», - сказав преподобний Морган.

«Ми здивувалися, коли преподобний Морган сказав нам, що ми будемо першими в церкві. Так як це було дозволено 29 березня, ми припускали, що вже були інші, хто скориставця цим правом. На жаль це показує відсутність ефективного служіння більшості церков гомосексуальним людям», - сказав новоспечений наречений Барб Барден.

Церква митрополитської спільноти (МСС) благословляла гомосексуальні пари із 1970 року і преподобний Морган сказав, що він «задоволений, що уряд нарешті наздогнав нас».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти