125

«Amnesty International» висловила занепокоєння щодо захисту прав ЛГБТІ в Україні


Правозахисна організація "Amnesty International" висловила занепокоєння щодо захисту прав людини в Україні напередодні засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС.

«Amnesty International» висловила занепокоєння щодо захисту прав ЛГБТІ в Україні

У зв’язку із підписанням політичної частини Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, "Amnesty International" наголошує, що «ЄС не має зрадити інтереси народу України, жертвуючи правами людини на користь політичної доцільності, і повинен надати перевагу захисту прав людини у цих відносинах».

У своєму зверненні "Amnesty International" згадує "недотримання Україною принципу недискримінації протягом багатьох років щодо спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів, транссексуалів та інтерсексуалів (ЛГБТІ), етнічних та расових меншин". 

"Amnesty International" переконана, що "ЛГБТІ-особи в Україні продовжують стикатись із дискримінацією, багато з них живуть під загрозою насильства та жорстокого поводження з боку посадових осіб та інших представників громадськості. Однак українське законодавство не забороняє дискримінацію ЛГБТІ-осіб, а неодноразові спроби уряду по введенню такої заборони щоразу зазнавали поразки за рішенням парламенту".

"Amnesty International" для вирішення цього питання рекомендує Україні "змінити проект Закону про боротьбу з дискримінацією: включити заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності до положень статті 1 Закону “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: amnesty.org.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти