186

Фінська поштова служба випустить гомоеротичні марки


Серія малюнків видатного фінського художника Тома оф Фінленд (1920-1991), який зробив значний внесок у гомосексуальну субкультуру, прикрасить поштові марки.

Фінська поштова служба випустить гомоеротичні марки

Фінська поштова служба «Itella» вже оголосила, що планує випустити лінію марок із зображенням малюнків Тома оф Фінленд, роботи якого надихали на зовнішній вигляд Фредді Мерк’юрі та учасників американського диско-гурту «Village People».

Том оф Фінленд, чиє справжнє ім’я Тоуко Лааксонен і сьогодні залишається впливовою особистістю на світовій гей арт-сцені.

«Itella» висловилась з приводу марок таким чином: «Його багатозначні, маскулінні, гомоеротичні малюнки мають культовий статус у своєму жанрі і вплинули на поп-культуру і моду. У своїх роботах Том оф Фінленд використовував самоіронію і типовий гумор для гей-субкультури… Малюнки на марках зображають сильних і впевнених у собі чоловіків, характерних для їх автора».

Лінія марок буде доступною в продажі восени цього року у Фінляндії.

Фінський кінорежисер Доме Карукоскі оголосив минулого року, що збирається зняти біографічний фільм про Тома оф Фінленд.

Нагадаємо, що цього місяця американці заявили, що випустять марки із зображенням Гарві Мілка.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти