100

В Мадриді відкриють дім людей похилого віку для ЛГБТ


Дім, проект якого був розроблений «Фондом 26 грудня», відкриють у наступному році в реконструйованому готелі, який розміщений в околицях Мадриду.

В Мадриді відкриють дім людей похилого віку для ЛГБТ

Федеріко Арментерос, голова «Фонду 26 грудня», розповів «The Guardian», що «суспільство вважає, ніби літніх ЛГБТ не існує». 

Він повідомив, що дім для літніх людей не виключатиме того, що туди можуть заселитися і похилого віку гетеросексуали: «Ми не збираємось питати у вас, хто ви і з ким спите, коли подаєте заявку. Будь-хто може прийти, лиш варто мати на увазі, що дім спеціалізуватиметься на літніх ЛГБТ».

«Є ж будинки для колишніх військовослужбовців, монахинь чи тих, хто вийшов на пенсію після роботи в специфічних організаціях, і ніхто не говорить, що ці будинки когось дискримінують», - додав Федеріко.

Він продовжив: «Ми хочемо, аби літні люди відчували себе потрібними, щоб вони проводили гарно час і почували себе як вдома».

Федеріко Арментерос зауважив, що в традиційних будинках для літніх людей, геї похилого віку почувають себе не зовсім комфортно і в деяких випадках змушені приховувати свою сексуальну орієнтацію, аби уникнути відторгнення.

У будинку для літніх ЛГБТ буде громадський центр, в якому дідусі і бабусі зможуть займатися живописом, фізіотерапією, навчатися і відвідувати тренажерний зал.

Нагадаємо, що Іспанія декриміналізувала гомосексуальність у 1979 році.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти