198

ВБО «Точка опори» перевірить де комфортніше працювати українським ЛГБТ


15 квітня між правозахисними організаціями і ЛГБТ-організацією «Точка опори» було підписано меморандум, згідно якого учасники домовились спільно працювати над подоланням усіх форм дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності у сфері працевлаштування та зайнятості.

ВБО «Точка опори» перевірить де комфортніше працювати українським ЛГБТ

Однією з перших ініціатив спільних домовленостей правозахисників є проведення «Індексу корпоративної рівності - 2014».

Суть його полягає в тому, що заплановано опитати близько 800 найбільших роботодавців на предмет наявності в їх статутних документах антидискримінаційних норм, щодо ЛГБТ-людей. 10 компаній, які матимуть найефективнішу політику, щодо захисту на робочих місцях ЛГБТ-людей, будуть спеціально відзначені і нагороджені.

Опитування проводиться з 11 по 30 квітня. На початку червня будуть підведені підсумки і представлені компанії, в яких антидискримінаційні норми є найбільш дієвими.

Нагадаємо, що в рамках процесу асоціації з Європейським Союзом, Україна зобов’язалась привести у відповідність до європейських стандартів питання протидії дискримінації, в тому числі у сфері праці та зайнятості, що передбачає заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності.

Підписанти антидискримінаційного меморандуму зокрема відзначили: «Ми віримо, що наші спільні дії та злагоджена позиція допоможе значній кількості працівників не зазнавати дискримінації на робочому місці, а бізнес отримає можливість підвищити прихильність працівників до роботодавців та зміцнення їх позитивного іміджу на всеукраїнському рівні».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти