128

В Ефіопії не будуть збільшувати покарання за гомосексуальність


Уряд Ефіопії відмовився від планів ще більше криміналізувати гомосексуальність, зазначивши, що "це не серйозний злочин"

В Ефіопії не будуть збільшувати покарання за гомосексуальність

Прес-секретар уряду Редван Хуссейн підтвердив, що гомосексуальність більше не будуть включати в список серйозних злочинів. Хоча ще в минулому місяці такі наміри були озвучені.

Він розповів Associated Press: "Це не є серйозним злочином. Крім того, це не настільки широко поширено, як деякі люди припускають. Це вже визнано злочином і уряд вважає, що поточного тюремного строку достатньо».

Хуссейн також повідомив, що гомофобна акція, яка була запланована 26 квітня за участю релігійних фанатиків теж буде відмінена.

Нагадаємо, що гомосексуальність є кримінальним злочином в Ефіопії. За одностатеві сексуальні акти ЛГБТ може загрожувати строк до 15 років, або 25 років, якщо відбулася передача ВІЛ.

Уганда, яка нещодавно ввела більш жорсткі покарання за гомосексуальність, знаходиться на межі фінансової кризи через те, що західні країни скоротили фінансову допомогу, обумовивши це тим, що влада африканської країни порушує світові стандарти прав людини.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти