121

Законопроект про заборону гей-пропаганди надійшов до парламенту Киргизстану


У парламент Киргизстану надійшов на розгляд законопроект про заборону гей-пропаганди в ЗМІ.

Законопроект про заборону гей-пропаганди надійшов до парламенту Киргизстану

Ініціаторами документу стали депутати парламенту Курманбек Дийканбаєв і Торобай Зулпукаров.

Як наголошується у довідці-обгрунтуванні до законопроекту, метою документу є «охорона і захист традиційних сімейних, людських, моральних, історичних цінностей киргизького суспільства шляхом обмеження поширення iнформацiї, що мiстить формування позитивного ставлення до нетрадиційних форм сексуальних відносин».

Законопроект передбачає обмеження поширення в ЗМІ фото, відео, текстових матеріалів, «що містять відкритий або прихований заклик до нетрадиційних сексуальних відносин, таким як мужолозтво, лесбійство і інші форми нетрадиційної сексуальної поведінки».

Також документ передбачає обмеження «організації та участі в мирних зібраннях, які мають метою доведення до суспільства будь-яких відомостей, позицій, що стосуються будь-яких форм нетрадиційних сексуальних відносин».

Очікується, що вже наступного тижня законопроект розглянуть в комітетах парламенту з соціальної політики, з прав людини, конституційного законодавства і державного устрою. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.kginform.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти