170

Режисера фільму «Люди Ікс» звинуватили в домаганні 17-річного хлопця


Кінорежисер-гей Брайан Сінгер, який відзняв «Люди Ікс» і «Підозрілі особи» заперечує зґвалтування неповнолітнього хлопця у 1999 році, якого він нібито змусив прийняти кокаїн.

Режисера фільму «Люди Ікс» звинуватили в домаганні 17-річного хлопця

Сінгера звинувачують в примусі тінейджера-актора Майкла Ігана, якому тоді було 17 років до сексу, під час вечірок в Каліфорнії і на Гавайах.

Адвокат Сінгера назвав судовий позов проти режисера «абсурдним і дискредитуючим».

«Ми переконані, що Брайан буде виправданий» - сказав захисник.

Він продовжив: «Очевидно, що ця справа була порушена, як спроба наробити галасу, тому що скоро вийде на екрани новий фільм Брайана «Люди Ікс: Дні майбутнього минулого».

Згідно судових документів режисер «користувався своїм становищем і багатством для сексуального насильства, експлуатації неповнолітнього позивача, використовуючи наркотики, алкоголь і погрози, в результаті чого позивач отримав психологічну і емоційну травму».

Позивач і нібито жертва кінорежисера Майкл Іган бажає отримати грошову компенсацію у розмірі $ 75 тис. по кожному із чотирьох звинувачень.

Один із найуспішніших гей-режисерів Америки, 48-річний Брайан Сінгер відзняв трилогію «Люди Ікс», перша частина якої вийшла у 2000 році, «Операцію «Валькірію»» з Томом Крузом і «оскароносних» «Підозрілих осіб».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти