316

Бойфренда Тома Дейлі не пустили в коледж через оголені фото 5-річної давності


Сценариста і володаря премії «Оскар» Дастіна Ленс Блека вирішили не пускати в коледж, де він свого часу навчався, через "гей-скандал" 2009 року.

Бойфренда Тома Дейлі не пустили в коледж через оголені фото 5-річної давності

Американський бойфренд британського стрибуна у воду Тома Дейлі, Дастін Ленс Блек напросився бути спікером під час церемонії вручення дипломів у міському коледжі Пасадени, в якому він навчався у 90-х. Але президент ради міського коледжу Ентоні Феллов вирішив відмовити у виступі Дастіну, через те, що у 2009 році громадськість мала можливість бачити відверті секс-фото сценариста «Гарві Мілк» і його тодішнього хлопця.

Газета міського коледжу Пасадени процитувала слова Ентоні Феллов: «Ми будемо транслюватись по телебаченню і радіо. Ми не хочемо робити навчальному закладу дурну славу».

Блек, який закінчив цей коледж в 1994 році, був приголомшений рішенням. У своєму відкритому листі, опублікованому в студентській газеті, він сказав: «Сьогодні зранку я прокинувся із новиною, що я не був запрошеним до виступу в моїй Альма-матер. Аргументація: моя участь у «скандалі» 2009 року, відносно відвертих фотографій, які були опубліковані в інтернеті за участі мене і мого колишнього хлопця».

Далі Блек розповів про те, що у 2009 році група людей таємно викрали фото з його комп’ютеру, щоб потім їх продати в інтернеті. Блек зауважив, що він «ніколи не брехав про свою сексуальність», що він займається сексом із хлопцем і це приносить йому задоволення. «Я сподіваюсь, що кожен, хто це читає може сказати те ж саме собі і своїм батькам», - додав бойфренд Тома Дейлі.

Наприкінці свого звернення Дастін Ленс Блек задав риторичне запитання, чи реагувала б адміністрація його коледжу, якби подібний «скандальний» прецедент трапився з гетеросексуальним випускником навчального закладу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти