171

У Москві втретє відбудеться ЛГБТ-кінофестиваль "Бок о Бок"


З 24 по 27 квітня 2014 в Москві втретє відбудуться покази Міжнародного ЛГБТ-кінофестивалю "Бок о Бок". Покази, дискусії та зустрічі з режисерами пройдуть на двох різних міських майданчиках: у Сахаровському центрі і в проекті "Фабрика".

 У Москві втретє відбудеться ЛГБТ-кінофестиваль "Бок о Бок"

"Мистецтво - це свобода, свобода - це любов, а кінематограф - це мистецтво. І кожна людина несе відповідальність не тільки за власну свободу, а й за свободу інших людей" - так звернулася до глядачів та учасників третього " Бок о Бок" голландська режисерка Сільвія Конінгс .

24 фільмів, з яких 7 повнометражних картин і 2 збірника короткометражок, склали кінопрограму "Бок о Бок" в Москві. Фільми зачіпають широкий спектр проблем ЛГБТ-спільноти: тут відображена і історія громадянського протесту ("Lesbiana: A Parallel Revolution" , реж. Міріам Фужер), відносини ЛГБТ і релігії ("W imie...." , реж. Малгожата Шумовська), і дискусії про ВІЛ ( "We Were Here", реж. Девід Вейсмен ), і проблема злочинів ненависті ( "Valentine Road" , реж. Марта Каннінгем), і багато, багато іншого. Кожен з фільмів - це авторський погляд на ЛГБТ-спільноту в сучасному світі або в її історичній перспективі.

24 квітня кінофестиваль "Бок о Бок" в Москві відкриється показом картини Дідерик Еббіндже "Matterhorn" . Фільм був високо оцінений на 35-му Міжнародному Московському кінофестивалі, де зібрав рекордну кількість неофіційних нагород, серед яких приз глядацьких симпатій, головний приз Гільдії кінознавців і кінокритиків та інші. На жаль, картина не отримала доступу в широкий прокат, і цей показ на "Бок о Бок" стане унікальною можливістю побачити її на великому екрані.

Крім насиченої кінопрограми, протягом чотирьох фестивальних днів глядачів чекає цілий ряд цікавих зустрічей і дискусій з відомими кінематографістами, журналістами, громадськими та культурними діячами.

Міжнародний ЛГБТ-кінофестиваль "Бок о Бок" існує з 2008 року. Щороку фестиваль успішно гастролює і проводить покази своїх програм у найбільших містах Росії - Москві, Томську, Пермі, Єкатеринбурзі, Новосибірську та інших. У рамках проведення фестивалю "Бок о Бок" відбуваються кінопокази, дискусії про ЛГБТ-спільноту для найширшої аудиторії. З 2008 року заходи кінофестивалю відвідало більше 25 000 глядачів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: hro.org

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти