371

Тренер лондонського "Арсеналу" висловився щодо гей-футболістів


Незмінний тренер футбольного клубу "Арсенал", 64-річний Арсен Венгер сумнівається, що у англійській Прем'єр-лізі немає відкритих футболістів-геїв.

Тренер лондонського "Арсеналу" висловився щодо гей-футболістів

"Якщо ви подивитесь статистику, то це абсолютно нереально, [що відкритих геїв немає у Прем'єр-лізі]" - сказав Арсен Венгер виданню "Arsenal Magazine".

"Ви маєте тепер задуматись, чому у суспільстві де є гей-шлюби люди не роблять камін-аут?" - сказав коач "Арсеналу".

Коли в нього запитали, щодо камін-ауту німецького футболіста Томаса Гітцльшпергера, він відповів: "Я вважаю його хоробрим і думаю, що це нормально тоді, коли ти не повинен говорити про це".

"Це правильно, якщо чотири, п'ять, шість людей зроблять камін-аут і після них ніхто не говоритиме про це більше, тому що вони думатимуть, що є люди, хто живе своє життя так, як вони хочуть прожити його".

Щодо Гітцльшпергера Арсен Венгер додав: "Він не міг зробити камін-аут протягом своєї кар'єри, а це означає, що нам потрібен певний прогрес у футболі, тому що він не мав чекати її завершення. Але в цілому він не мав робити камін-аут взагалі, тому що це має сприйматися, як належне".

Арсен Венгер також припустив, що Томас Гітцльшпергер зробив камін-аут так пізно, бо "мабуть суспільство не дуже розвинуте, щоб сприйняти це".

Футбольний тренер також сказав, що неправильно вважати ніби камін-аут футболіста може добре чи погано позначитись на його професійних якостях.

Говорячи про гей-фанів лондонського "Арсеналу", в яких є навіть своя окрема спільнота "Gay Gooners", французький тренер "канонірів" зазначив, що "дуже пишається тим, що "Арсенал" завжди бореться із дискримінацією".

Арсен Венгер є тренером лондонського футбольного клубу "Арсенал" з 1996 року. З ним "каноніри" тричі вигравали чемпіонство Англії.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти