147

У США мусульмани-таксисти відмовляються рекламувати гей-олімпіаду


Близько 25 водіїв-мусульман, які працюють в міжнародному аеропорту Клівленд Хопкінс, відмовляються водити таксі, на яких розміщена реклама майбутніх міжнарожних гей-ігор, аргументуючи це питаннями релігії і віри.

У США мусульмани-таксисти відмовляються рекламувати гей-олімпіаду

Мусульманські таксисти двох із трьох компаній, що обслуговують найбільший аеропорт штату Огайо (одна третина загального парку повітряної гавані) минулого тижня заявили, що вони більше не будуть брати участь у рекламних кампаніях Клівленд Хопкінс.

Прес-секретар гей-ігор Енн Джинн вважає, що протест є «одиничним» випадком і не відображає думку більшості жителів Клівленда і Акрона, де з 9 по 16 серпня проходитимуть змагання. Однак водії продовжують свій протест, таким чином висловлюючи гомофобну позицію мусульман в США. 

Цікаво, що організатори гей-ігор не роблять обмежень для учасників за ознакою сексуальної орієнтації і приблизно 10% спортсменів, які зголошуються брати участь у гей-іграх є не ЛГБТ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: islam-today.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти