1632

Названа найкраща гей-френдлі країна в світі


Де в світі люди найбільш толерантні до гомосексуальності?

Названа найкраща гей-френдлі країна в світі

Згідно з результатама нового опитування, яке проводив Pew Research Center, найбільш дружньою до геїв і лесбійок країною в світі є Іспанія.

Дослідження було проведено в 40 країнах, щодо того, що cаме громадяни цих держав вважають морально прийнятним (в таблиці - acceptable) чи неприйнятним. Респондентам було запропоновано обговорити питання одружених людей, які зраджують, азартні ігри, гомосексуальність, аборт, секс до шлюбу, вживання алкоголю, розлучення і використання презервативів.

Із опитаних іспанців 55% відповіли, що вони вважають гомосексуальність морально прийнятною, тоді як 6% вважають це неприпустимим. 38% відповіли, що це не питання моралі (not a moral issue).

Цікаво, що рейтинг базується на відсотку респондентів, які вважають гомосексуальність неприйнятною (unacceptable). Напрочуд великий відсоток гомофобії був зафіксований у США, де 37% вважають неприпустимою гомосексуальність, тоді як 35% відзначили, що це не питання моралі. Чехія відзначилась найвищим відсотком опитаних, які вважають гомосексуальність нормальним явищем, навіть випередивши по даному показнику Іспанію – 56%. Проте 14% чехів сказали, що це не нормально.

Країни, де найнижчі показники толерантності включають Гану і Російську Федерацію, де відповідно 98% і 72% опитаних вважають гомосексуальність неприпустимою. Українців організатори дослідження не опитували.

Ці результати збігаються з минулорічним дослідженням Pew Research Center, який теж назвав тоді Іспанію найбільш толерантною країною, але за відсотком тих, хто вважає гомосексуальність нормою.

В той час, коли Іспанія відома як країна, де сповідується католицизм, починаючи з 2005 року в ній було укладено майже 48 млн. одностатевих шлюбів. Мадрид також відомий проведенням щорічного гей-прайду і не потрібно забувати, що столиця Іспанії прийматиме у 2017 році World Gay Pride.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pewglobal.org/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти