131

Задорнов сказав, що з ним судяться геї


Російський провладний гуморист Михайло Задорнов вважає, що спроби позбавити його виду на проживання в Латвії пов'язані із загостренням шизофренії. Про це він розповів в інтерв'ю газеті NRA.

Задорнов сказав, що з ним судяться геї

На думку сатирика, в тих країнах, які вносять його в "чорний список", просто немає свободи слова. "Найбільше я критикував російську владу. Особисто товаришів Путіна, Медведєва і партію "Єдина Росія". Якщо мене і не можна кудись впускати, то тільки в Росію", - пожартував він.

Також Задорнов не оминув увагою і геїв, яких він вважає позивачами у суді проти нього: «Я можу віддати вид на проживання . Я сюди приїхав , щоб продати нерухомість. Сам я їхати звідси не хочу. Тут могили моїх батьків. Могили бабусь. Мені буде шкода , якщо мене не поховають у Латвії. Але якщо у мене відберуть вид на проживання, я не стану судитися. Я ніколи не бував у суді. По-моєму , якщо мене звинувачують, мені треба дати в морду. Судяться геї. Якщо людина - гей, у неї немає аури. Тому вони одягаються так яскраво, щоб їх помітили. У них сіра, розірвана аура".

В інтерв'ю Задорнов підтвердив свою позицію за приєднання Криму до Росії. "Чия це земля? У Латвії є безумці, які думають, що росіяни ось-ось прийдуть до Латвії. Повна маячня! Латвія ніколи не була російською землею . Латвія була колонією Російської імперії, але не російською землею. Крим - російська земля. Там 90 % говорять російською. Навіть 5 % татар говорять тільки по-російськи. У кого найбільше могил у Криму? У росіян. Хто захищав Крим? Російська армія. Хто створював його як культурну землю? Крим був територією скіфів. А скіфи - це наше плем'я. Українці вважають, що вони походять від скіфів, але, дорогі українці, скіфи мешкали на просторі до Далекого Сходу", - ствердив він.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.gorod.lv/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти