164

Естонський депутат вважає, що гомофобія відображає образ думок Путіна


Член консервативної партії IRL і кандидат в Європарламент Еерік-Нійлес Кросс, всупереч гомофобній позиції своєї партії, підтримує законопроект, який минулого тижня був винесений на розгляд Рійґікоґу (парламент Естонської республіки).

Естонський депутат вважає, що гомофобія відображає образ думок Путіна

Минулого тижня 40 депутатів Рійґікоґу представили на розгляд парламенту Закон про спільне життя, який вперше надає одностатевим парам можливість законно зареєструвати спільне проживання, ділячи матеріальні зобов'язання і відповідальність за дітей.

"Класичний світогляд консерваторів поважає особисту свободу людини, вважає неприпустимим втручання держави в сімейне і приватне життя і не допускає дискримінації на підставі будь-яких відмінностей, у тому числі за ознакою сексуальної орієнтації ", - пояснив свою позицію Кросс в інтерв'ю Postimees . За його словами, більшість правих партій Європи давно дійшли висновку, що як мінімум громадянська реєстрація одностатевого співжиття в демократичному суспільстві повинна бути дозволена. А в Естонії сьогодні 60 % дітей народжуються поза шлюбом - це більше того, що є в інших країнах, де дозволені одностатеві шлюби, і є найвищим показником в ЄС.

"Ніколи не буває занадто рано підвищувати рівень терпимості у суспільстві. Сьогодні у всьому світі гомофобія асоціюється з автократією і агресивністю Путіна. Естонія повинна ментально звільнитися від цієї парадигми" , - заявив Кросс.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: rus.postimees.ee/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти