206

Легендарний рестлер Стів Остін підтримав гей-шлюби


Американський актор, а раніше професійний рестлер Стів Остін висловив рішучу підтримку одностатевим шлюбам.

Легендарний рестлер Стів Остін підтримав гей-шлюби

49-річний рестлер, чиє справжнє ім’я Стівен Джеймс Андерсон, повідомив у своєму подкасті: «У мене є декілька хороших друзів, які є геями і я абсолютно за одностатеві шлюби».

Він продовжив: «Мені плювати якщо два хлопця, дві дівчини, все рівно. Я вважаю, що будь-яка людина в Америці чи в чортовому світі має мати можливість взяти шлюб».

«Якщо це одностатева пара - більше впливу їм», - сказав колишній рестлер.

Остін переважно не добирав слів: «Що також турбує мій зад, так це деякі з церков, які мають високу площу, на яку вони збираються, і з неї промовляють: «Ми як церква не віримо в це»".

«Хто з цих мазефакерів розмовляв з Богом і Бог їм сказав, що одностатевих шлюбів не може бути? Можете ви це перевірити?"

Легенда WWE (World Wrestling Entertainment) Стів Остін пішов з професійного реслінгу в 2003 році, після отримання 21 чемпіонського титулу і названий «найбільшою зіркою в історії WWE».

Минулого року ще одна, але діюча зірка WWE Даррен Джеймс зробив камін-аут, ставши першим відкритим гей-рестлером в історії цього виду спорту.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти