123

Американські ювеліри розширюють ринок для ЛГБТ


Чиказька торгова компанія Rogers & Hollands додала в свій асортимент ювелірні вироби, призначені для ЛГБТ-спільноти.

Американські ювеліри розширюють ринок для ЛГБТ

Їх магазини тепер продають весільні кільця від нью -йоркського дизайнера Роні Тенненбаум, який створює ювелірні вироби для пар без використання «стереотипних символів - веселки і трикутники».

Рітейлер заявив, що досягнення в галузі рівності шлюбів по всій країні привертають увагу компаній, що бажають брати участь в «зростаючії індустрії одностатевих весіль». Представляючи кільця від Тенненбаум, компанія сподівається на попит з боку ЛГБТ-спільноти.

На додаток до ювелірних виробів Тенненбаум також пропонує керівництво «Новий етикет Райдуги» , яке розповідає торговцям і споживачам про нові варіанти весільного ювелірного етикету і дає поради парам, як робити правильні покупки. Основна мета керівництва  написаного учасником ЛГБТ-спільноти, полягає в тому, щоб допомогти торговцям краще зрозуміти культуру, смаки і потреби спільноти.

Компанія Rogers & Hollands не єдина, хто пропонує ювелірні вироби для ЛГБТ, оскільки все більше штатів узаконюють одностатеві шлюби.

Наприклад, компанія Mervis Diamond Importers зі штату Вірджинія заявляє, що її магазини вже давно обслуговують одностатеві пари і навіть створили лінію весільних прикрас спеціально для ЛГБТ-пар.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: uvelir.info

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти