76

Вірменські чиновники сприяють порушенню прав ЛГБТ-людей


У Вірменії питання, пов'язані з сексуальною орієнтацією і гендерною ідентичністю, в основному розглядаються лише з негативною точки зору, захисників прав ЛГБТ-спільноти представляють як «зрадників нації», а ЛГБТ-людей - як ворогів суспільства. До такого висновку прийшли автори доповіді «Ситуація з правами ЛГБТ-людей в Вірменії».

Вірменські чиновники сприяють порушенню прав ЛГБТ-людей

У підготовленому громадською організацією «Суспільна інформація і потреба знань» доповіді представлені випадки порушення прав представників ЛГБТ -спільноти (співтовариство лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів), заходи, проведені в 2013 році.

«Будь-яка сфера суспільного життя стає для ЛГБТ- людей місцем дискримінації, нелюдського і принижуючого гідність ставлення, застосування насильства. Заяви посадовців тільки сприяють порушенню прав ЛГБТ- людей, що створює атмосферу безкарності.

Як і в минулі роки, в 2013-му уряд Вірменії також не спробував вирішити питання дискримінації за сексуальною орієнтацією. Більше того, останні події показали, що в суспільстві  брак знань на цю тему», -  зазначають автори заяви.

У доповіді представлена ​​загальна ситуація з правами ЛГБТ-людей: як пов'язаними з спільнотою питаннями маніпулюють в ході виборів і поствиборних процесів, як у період нестабільних політичних процесів штучно активізуються обговорення з питань ЛГБТ.

Крім того, автори документа відзначають відсутність законодавчих регулювань з питань співтовариства, освітлення ЛГБТ в ЗМІ, заяви Омбудсмена, що зневажають права людини, а також громадська істерія з приводу «гендерної рівності».

«За 2013 Вірменія пережила регрес з точки зору толерантності, про яку періодично заявляли, і яка, більше того , була провалена в ході загальнонаціональних дебатів з питання гендерної рівності. Держчиновники закривають очі на ставлення до ЛГБТ- людей, називаючи насильство захистом «національних цінностей», - зазначено в доповіді «Суспільна інформація і потреба знань».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: epress.am

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти