215

Італію на «Містер Гей Всесвіт 2014» представлятиме 26-річний Алессіо Кувелло


Італійська газета «La Stampa» познайомила своїх читачів з 26-річним Алессіо Кувелло, уродженцем Новари, який буде першим італійцем, який візьме участь у конкурсі «Містер Гей Всесвіт 2014», що відбудеться в Парижі з 11 по 17 травня.

Італію на «Містер Гей Всесвіт 2014» представлятиме 26-річний Алессіо Кувелло

Як повідомляє «La Stampa»: "Він був обраний у 2012 році «Містером Гей Італія», незважаючи на те, що є батьком дитини від минулого шлюбу з жінкою, з якою він познайомився у спорт-клубі, що належить йому в Новарі. Саме цей факт змусив суддів два роки тому добре подумати, перш ніж віддати йому першість".

У липні 2013 року він мав взяти участь у конкурсі «Містер Гей Європа» в Празі, а потім летіти в Антверпен на «Містер Гей Світу», але відхилив всі запрошення з особистих мотивів. Аж до телефонної розмови з президентом конкурсу «Містер Гей Всесвіт», який особисто запросив його на конкурс зі словами: «Це буде можливістю просувати права гомосексуалів».

В конкурсі візьмуть участь учасники із 5 континетів. Переможці отримають можливість заключити контракти із фешн-агенціями. Дати проведення заходу приурочені до Міжнародного дня боротьби з гомофобією, який весь світ відзначає 17 травня.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.lastampa.it/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти