294

Канадська влада платитиме за сурогатне материнство для гей-пар


Влада Квебеку, франкомовної провінці на сході Канади, започаткувала оплату послуг сурогатного материнства для гей-пар.

Канадська влада платитиме за сурогатне материнство для гей-пар

Влада Квебеку вперше дозволила гей-парі вимагати фінансової допомоги задля народження дитини через послугу сурогатної матері.

Справа радіоведучого Джоеля Леджендре і його чоловіка, які вимагали кошти в управління медичного страхування, стала прецедентом.

Леджендре і його чоловік, у яких має народитися двійня в липні, користуються послугами сурогатної матері, яка завагітніла через пробірку.

Це не лише перший подібний випадок у Квебеку, але й у всій Канаді.

До цього часу управління медичного страхування покривало послуги сурогатного материнства лише для безплідних пар, одиноких жінок і жіночих пар.

Радіоведучий Леджендре і його чоловік отримували декілька разів відмову від управління медичного страхування, аж поки не звернулись за юридичними консультаціями.

Пара сподівається, що розголос цієї справи буде сприяти більшому доступу сурогатного материнства. Інші гомосексуальні пари вже теж подали прохання про допомогу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти