352

Директор з адвокації Human Rights Watch попереджає про переслідування ЛГБТ в Україні


Європейський "батько гей-шлюбів" Боріс Діттріх заявив, що Захід не має забувати про переслідування геїв в Україні, "роздробненій країні, яка робить перші боязкі кроки в напрямку ЄС".

Директор з адвокації Human Rights Watch попереджає про переслідування ЛГБТ в Україні

Про це він розповів виданню "The Huffington Post" в Лондоні. Ситуація в Україні глибоко занепокоює Діттріха, першого у світі політика, хто запропонував закон, який дозволив геям Нідерладів вступати в шлюб. 

Україна має "величезний рівень гомофобії", - сказав екс-депутат парламенту Нідерландів. - "Там немає жодного захисту для ЛГБТ".

За його словами, якщо новий уряд України готовий обійняти своїх західних сусідів, то Європа не має надто поспішати із взаємністю, без розгляду питання прав ЛГБТ.

"Україна мусить застосувати багато стандартів прав людини, перш ніж вона може приєднатися до Європи, або підпише Угоду про асоціацію, тому що нинішня ситуація дуже погана. Зараз настав час, щоб чинити тиск на Україну", - сказав директор з адвокаційної діяльності Human Rights Watch Боріс Діттріх.

Діттріх зауважив, що обговорення питання ЛГБТ, навіть в найзахідніших областях України, в кращому випадку не існує або воно є лише негативним. Політик і правозахисник в якості аргументу згадав, що в Києві проросійські, замасковані під геїв провокатори виголошували, що вони хочуть в ЄС, тому що там гей-шлюби.

"Це був спосіб обернути громадськість проти ЄС і змусити їх повірити, що якщо вони приєднаються до ЄС, то будуть легалізовані одностатеві шлюби", - сказав Діттріх.

В російськомовних регіонах, за інформацією Діттріха, гомофобія ще більш яскравовиражена. Правозахисник переконаний, що геям в Криму, після його приєднання до РФ, буде лише гірше.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.huffingtonpost.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти