170

Євробачення: петиція проти Кончіти Вюрст назбирала декілька тисяч голосів


Збір підписів ініційований для того, щоб виступ австрійської співачки Кончіти Вюрст був вирізаний із трансляції пісенного конкурсу «Євробачення», або ж сама трансляція була відмінена.

Євробачення: петиція проти Кончіти Вюрст назбирала декілька тисяч голосів

Кількість підписантів, які виступають проти бородатої співачки Кончіти Вюрст, склала декілька тисяч людей.

Травесті-співачка Кончіта Вюрст представлятиме Австрію на «Євробаченні» із піснею «Rise Like a Phoenix».

Петиція, яку підписують в Україні, Білорусі і Росії, закликає видалити запис виступу Кончіти із трансляції.

Як повідомляє Reuters, російська петиція закликає російське телебачення відмовитись від трансляції конкурсу. В ній йдеться: «Австрія буде представлена на «Євробаченні» 2014 року трансвеститом Кончітою Вюрст, яка веде спосіб життя, непридатний для росіян. Популярний інтернаціональний конкурс, який дивляться наші діти, став розсадником содомії, яка підтримується європейськими лібералами».

В петиції також йдеться про те, що «Росія – це одна з небагатьох європейських країн, якій вдалось зберегти нормальні і здорові сімейні цінності, засновані на любові і взаємній підтримці між чоловіком і жінкою».

Сумнозвісний депутат законодавчих зборів Санкт-Петербургу Віталій Мілонов також пропонував бойкотувати цьогорічний пісенний конкурс "Євробачення", назвавши його "всеєвропейським гей-парадом".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти