172

Перша леді Японії виступила на гей-прайді в Токіо


Дружина прем’єр-міністра Японії взяла участь у токійському гей-прайді в неділю, висловивши свою підтримку ЛГБТ.

Перша леді Японії виступила на гей-прайді в Токіо

Акі Абе, дружина голови уряду Японії Сіндзо Абе, з’явилась на вершині надувного кола «Веселкового прайду», який зібрав понад 3 тис. людей в Токіо.

За повідомленням AFP, перша леді пізніше написала на своїй сторінці у Facebook: «Я хочу допомогти побудувати суспільство, де кожен зможе жити щасливо і заможно, не стикаючись із дискримінацією. Я з задоволенням, весело провела час, наповнений посмішками. Дякую».

Її чоловік не приєднався до неї на заході, тому що відвідував жертв цунамі 2011 року.

Акі Абе жартома називають «домашньою опозицією» в країні, у зв'язку з її відвертими поглядами, які часто суперечать політиці чоловіка.

Японія не дозволяє одностатеві шлюби, визначаючи шлюб «взаємною згодою протилежних статей». Нещодавнє опитування показало, що існують розбіжності серед населення в цьому питанні.

Країна вранішнього сонця також немає національних законів, які б боролися із дискримінацією, хоча деякі міста прийняли їх на регіональному рівні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти