571

Сергія Лазарєва освистали в гей-клубі


31-річний співак Сергій Лазарєв, який розважав відвідувачів нічного гей-клубу Boyz, був освистаний присутніми глядачами.

Сергія Лазарєва освистали в гей-клубі

Ініціатором провокації виявився актор Іван Ніколаєв, відомий за участю в серіалі "Клуб". 

Того вечора на концерті артиста можна було побачити не тільки його простих шанувальників серед ЛГБТ-спільноти, але й популярних особистостей. Так, одним з найактивніших глядачів шоу Лазарєва виявився 31-річний актор Іван Ніколаєв, відомий за участю в колись популярному молодіжному серіалі "Клуб".

Молоді люди могли абсолютно безкоштовно потрапити на виступ Сергія Лазарєва в гей-клубі Boyz . А от для дівчат вхідний квиток коштував 4000 рублів, згідно особливим умовам відвідин закладу. До слова, свої виступи в гей-клубах Сергій Лазарєв воліє замовчувати, не вписуючи їх у свої афіші на офіційному сайті, повідомляє портал Super.ru.

Актор Іван Ніколаєв прийшов відпочити в клуб "Boyz" зі своїм другом, і спочатку зустрів зірку бурхливими оваціями. Однак незабаром його думка про талант співака перемінилася. "Діма Білан все одно крутіше!" - кричав Ніколаєв в сторону сцени. Ймовірно, на критичну думку Івана вплинули його дружні стосунки з самим Біланом. Відомо, що раніше Івана і Діму пов'язувала міцна дружба.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.dni.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти