231

Американського трансгендера-моряка позбавили служби, коли дізнались, що він змінив стать


Лендон Вілсон, який служив у Афганістані, повідомив Washington Post, що він був позбавлений права служити у ВМС США в грудні, після того як офіцери виявили, що він транcгендер.

Американського трансгендера-моряка позбавили служби, коли дізнались, що він змінив стать

Три роки назад Барак Обама скасував дію гомофобного, дискримінаційного закону « Не питай, не говори», який не дозволяв відкритим геям і лесбійкам служити в армії. Але цей закон не стосувався трансгендерів, яким і сьогодні заборонено бути солдатами в США.

Вілсон не розкривав свій трансстатус, побоюючись, що йому заборонять служити. Він жив у чоловічих бараках під час служби в Афганістані.

Його трансгендерність була виявлена лише після того, як старший офіцер звернувся до нього використовуючи жіночі форми займенників: «Він представив мені офіційний звіт ВМС США і документ з Афганістану, попросивши мене пояснити розбіжність. Він подивився на мене і сказав: «Отже, хто ти?» Я пам’ятаю, що була незручна пауза і я не хотів йому брехати. Так що коли я наважився, я подивився в його завмерле обличчя і сказав: «Я чоловік»».

Вілсон народився жінкою і почав змінювати стать у 2012 році.

Маючи вибір: служити жінкою чи бути звільненим, Лендон Вілсон вирішив звільнитись.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти