254

Гей-підлітки вживають стероїди, щоб здаватись мужніми


Залякування, приниження геїв і бісексуалів може бути причиною того, чому вони у 5 разів частіше, за гетеросексуалів, приймають стероїди, аби набрати м’язеву вагу

Гей-підлітки вживають стероїди, щоб здаватись мужніми

Недавнє дослідження, опубліковане в Pediatrics, офіційному журналі Американської академії педіатрії, підняло тривогу, щодо того, як гей-підлітки відповідають соціуму на фізичні і психологічні приниження.

Дослідження проаналізувало урядове опитування, яке було проведене в період з 2005 до 2007 року серед хлопців, середній вік яких становить 16 років. 4 % з них ідентифікують себе геями або бісексуалами. В той час, як лише 4 % з гетеросексуалів в опитуванні заявили, що вживали стероїди, серед геїв кількість тих, хто їх використовував склала 21 %.

Дослідження 2012 року, проведене серед студентів, показало, що надмірно маскулінні образи чоловіків, в поєднанні із легким доступом до стероїдів, змушють хлопців вдаватись до нарощування мускулів, без відвідин тренажерного залу.

Майкл Келер, професор університету в Західному Онтаріо вивчав питання, чому хлопці бояться йти в тренажерний зал. Він розповів The Advocate, що для них роздягальня є місцем, де «мужність ретельно охороняється». Вони бачать роботу над собою, як можливість «самоствердитись» серед своїх однолітків і у світі, який розцінює «мужність» по м’язевій масі.

Для хлопців, які не є гетеросексуалами, маскулінність – це питання, яке має особливе значення. Ті, хто не виявляються достатньо мужніми, можуть бути об’єктом знущань.

«Школам і батькам, - продовжив Келер, необхідно переосмислити культ тіла, і те як він співвідноситься з підлітковим розумінням того, що таке бути хлопцем і що таке бути чоловіком». 

Важливо зазначити, що наявність значної м’язевої ваги може бути результатом виснажливих тренувань, а не вроджених ознак. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.advocate.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти