140

Північна Ірландія відхилила одностатеві шлюби: 51 проти 43 голосів


Асамблея Північної Ірландії (парламент) відхилила клопотання про легалізацію одностатевих шлюбів.

Північна Ірландія відхилила одностатеві шлюби: 51 проти 43 голосів

Вже втретє парламент Північної Ірландії голосує проти одностатевих шлюбів протягом останніх 18-ти місяців, з жорсткою опозицією консервативних партій DUP і UUP.

Депутат від DUP сказав виданню «Belfast Telegraph»: «Зміна тлумачення шлюбу представлятиме собою зміну монументального значення. Це не повинно трапитися в Північній Ірландії".

Директор «Amnesty International» Патрік Корріган зазначив: «Політики у Північній Ірландії, які продовжують блокувати право на одруження одностатевими парами – це новоявлені королі Канути, хто марно намагається стримати хвилю рівності. Держави не можуть дискримінувати право на вступ у шлюб за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності».

Прес-секретар Християнського інституту Каллюм Вебстер висловив протилежну думку: «Народ Північної Ірландії знаходиться в опозиції до перегляду розуміння шлюбу і лише політична еліта намагається змінити уставлений лад провінції».

Нагадаємо, що інші території Сполученого Королівства - Англія, Вельс і Шотландія, легалізували одностатеві шлюби цього року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти