159

У Пітері колона ЛГБТ-активістів пройшлася під гімн ЄС і України


Кореспондент "Фонтанки" з першотравневої ходи на Невському проспекті в Санкт-Петербурзі повідомляє, що серед інших демонстрантів на проспект вже висунулася колона ЛГБТ-активістів.

У Пітері колона ЛГБТ-активістів пройшлася під гімн ЄС і України

Колону очолила величезна голова, увінчана короною, в якій вгадуються риси діючого президента РФ.

Активісти оточені щільним кільцем захищаючого їх ОМОНу, тож їхні недоброзичливці не можуть до них підступитися. З динаміків в колоні линуть звуки гімну Євросоюзу і України.

У колону ЛГБТ-руху на першотравневій ході по Невському проспекту спробували прорватися три неповнолітні дівчинки. 

фото: Anton Ilyashenko

Вони були оперативно виявлені співробітниками поліції і активістами, які беруть участь у ході, після чого їх вивели за межі огорожі. Відзначимо, що, якби вони продовжили хід з колоною, організаторів акції могли б затримати за пропаганду гомосексуалізму серед неповнолітніх. На запитання журналістів про те, що робили дівчата в колоні і чому вони туди зайшли, дівчата не відповідали, проте заявили, що учасники ЛГБТ-руху "будуть горіти в пеклі".

Колона ЛГБТ-активістів виявилася найчисленнішою. Під райдужні прапори встало близько трьохсот чоловік. Відзначимо, що колону супроводжувало кілька провокаторів, які скандували "Ганьба!" 

Під час мітингу демократичного першотравневого маршу на Марсовому полі організатор акції Всеволод Нелаєв побився з противниками ЛГБТ-руху. 

Чоловік у футболці з написом "Святослав: іду на ви!" стояв з плакатом проти ліберального руху з надписом "Ліберасти, не ганьбіть Росію!". У якийсь момент Нелаєв спробував відібрати у нього плакат, через що зав'язалася бійка. Співробітники поліції оперативно розтягнули забіяк в різні сторони і відвели провокатора з площі.

На даний момент мітинги на Марсовому полі тривають, всього в демократичній ході взяло участь близько 600 осіб.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.fontanka.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти