128

Арт-скульптура переїхала, тому що жителі міста вважали її гей-оргією


Мистецька скульптура, яка репрезентує єдність, змінила розташування у невеличкому місті штату Мічиган (США), тому що жителі запідозрили у ній відтворення гей-оргії.

Арт-скульптура переїхала, тому що жителі міста вважали її гей-оргією

Скульптура має назву «Blue Human Condition». Її автором став Марк Чаттерлей. Минулого тижня вона була відкрита поблизу міської ради, але жителі назвали її «мерзотною» і «оргією».

Чаттерлей у свою чергу сказав, що скульптура не мала на меті демонструвати сексуальність, і розповів виданню Huffington Post, що її сенс полягає в тому, що «живучи сьогодні, ми не можемо робити це поодинці. Ми покладаємось на інших людей (…), щоб спробувати вижити».

Місцевий пастор Рік Строукаттер розцінив скульптуру, як збочену і мерзотну, і сказав, що це був знак, що місто повертається в Содом.

Повідомлення на сайті міста говорить: «Ніхто не може заперечити очевидний факт, що багато хто буде розглядати скульптуру в такому світлі»

Після обурення громадян, міська статуя була перенесена в сусідній Yew Park, де вона буде не на видноті.

Голова міста Шейн Хорн прокоментував ситуацію теж: «Я визнаю, що, ймовірно, будуть люди, яких не задовольнить дане рішення з обох сторін, але я вірю, що це рішення є лояльним».

Скандальна скульптура була частиною міської програми громадського мистецтва, однією з семи робіт, які повинні бути відкриті.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти