237

ВБО «Точка опори» розпочинає марафон боротьби з гомофобією


Українські правозахисники активно готуються до Міжнародного дня боротьби з гомофобією, анонсуючи серію заходів, які будуть проведені в Києві. Точка опори також долучається до цього процесу та ініціює марафон «Without homophobia» («Без гомофобії»).

ВБО «Точка опори» розпочинає марафон боротьби з гомофобією

Весь світ відзначає 17 травня день боротьби з гомофобією, так як саме в цей день 24 роки назад «гомосексуальність» була виключена із Міжнародного класифікатора хвороб і сьогодні в усьому цивілізованому світі є нормою.

Щоденно Національний ЛГБТ-портал України буде знайомити вас із актуальними і важливими тенденціями питання гомофобії в українському суспільстві і в усьому світі.

В рамках проведення підготовки до вшанування 17 травня дня боротьби з гомофобією «Точка опори» проведе інтернет-квест на тему «Життя без гомофобії – це…», троє учасників, які матимуть найбільшу кількість лайків отримають від нас фірмову USB-флешку на 4Гб. Детальні конкурсу шукай на офіційні сторінці Точки Опори в Facebook.

За участю батьківської організації «Терго» буде відзнято антигомофобний відеоролик.

15 травня у стінах одного з найпрестижніших українських ВУЗів – Києво-Могилянській академії, буде проведена лекція на тему: «Місце ЛГБТ у Евромайдані. Міфи та стереотипи. Гомофобія, як бар'єр до рівності». Лекторами виступлять відомі українські ЛГБТ-активісти.

16 травня під стінами офісу Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини «Точка опори» організує флешмоб, метою якого буде привернення уваги до питання гомофобії в українському суспільстві, яке всіляко замовчується як попередньою, так і нинішньою владою.

Нагадаємо, минулого року за ініціативою ВБО "Точка Опори", було змонтовано відео "Я хочу знати, як це?" - актуально, як ніколи.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти