251

«Провокатор» Корчинський прирівняв «злодіїв і гомосексуалістів»


Лідер «Братства», одіозний Дмитро Корчинський, коментуючи особистість кандидата в Президенти України Дмитра Яроша сказав, що скоро ми дізнаємось, що Ярош «злодій і гомосексуаліст».

«Провокатор» Корчинський прирівняв «злодіїв і гомосексуалістів»

В ексклюзивному інтерв'ю «Взгляду» Корчинський прокоментував вірогідний зв’язок Яроша з Кремлем: «Всіх політичних діячів в Україні називають «агентами Кремля». Про кожного, хто виділився в українській політиці, розповідають чотири речі: що він агент іноземних спецслужб, що він злодій, що він єврей і що він - гомосексуаліст. Про Яроша я вже чув, що він - агент Кремля і єврей. Я думаю, що скоро ми почуємо, що він гомосексуаліст і злодій».

На питання, що корисного зробили Ярош і «Правий сектор», Корчинський відповів: «Принаймні, вони не завдали шкоди, а за теперішніх часів - це вже велика заслуга».

Нагадаємо, що минулого року Корчинський написав блог «ЛГБТ – це ВКП(б) сьогодні!», де сказав, що «Вам усім доведеться стати гомосексуалістами».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: vz.ua/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти