173

У Самарі судять ЛГБТ-активістку, затриману за акцію в Міжнародний день мовчання


П'ятого травня відбулося засідання суду в адміністративній справі відносно активістки місцевої організації «Аверс» Олександри Корнєєвої.

У Самарі судять ЛГБТ-активістку, затриману за акцію в Міжнародний день мовчання

Олександрі поставили в провину участь в несанкціонованому заході та розповсюдженні агітаційних матеріалів, а також у невиконанні вимог поліцейських про припинення публічного заходу.

Справа була 11 квітня, коли активісти ЛГБТ і співчуваючі жителі Самари вийшли на вулицю з акцією, приурочену до Міжнародного дня мовчання. Сенс акції полягав у спробі донести до широкої публіки проблеми людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією: ЛГБТ змушені мовчати про дискримінацію і насилля щодо них. Символічно заклеєний скотчем рот з'явився наочним прикладом такого замовчування. Поставша перед судом Олександра Корнєєва якраз і стояла з заклеєним ротом. Через десять днів після заходу на неї було складено протокол про адміністративне правопорушення. Справа була передана до Ленінського районного суду.

Судове засідання тривало близько години. Адвокат обвинуваченої Оксана Березовська заявила клопотання :

-  Про допуск захисника,

-  Про ознайомлення з матеріалами справи,

- Про перенесення розгляду справи до Жовтневого районного суду за місцем проживання обвинуваченої у правопорушенні.

Суддя Ленінського районного суду ухвалила клопотання захисту про передачі справи до Жовтневого районного суду.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: Нова Газета

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти