178

Американський єпископ-гей оголосив про розлучення після 25 років одностатевого шлюбу


Перший відкритий гомосексуал серед ієрархів американської Єпископальної церкви Джин Робінсон заявив, що, незважаючи на розлучення, він буде вічно вдячний партнеру.

Американський єпископ-гей оголосив про розлучення після 25 років одностатевого шлюбу

Колишній єпископ Нью-Гемпширский Джин Робінсон у своїй колонці в Daily Beast оголосив про розлучення зі своїм партнером після 25 років стосунків.

"Мій шлюб з Марком закінчується, але я вважаю, що він - один з найдобріших, найщедріших і лояльних людей на землі. Я не зможу коли-небудь погасити борг за його розуміння протягом довгих десятиліть. Я буду вічно вдячний йому, і як кажу парам в дошлюбної консультації - "шлюб назавжди, і ваші відносини будуть продовжуватися - позитивно чи негативно, навіть якщо шлюб офіційно закінчується", - написав Робінсон.

Робінсон широко відомий як перший відкритий гей, висвячений в єпископи в Англіканському Співтоваристві. У 2008 році він уклав громадянське партнерство з Марком Ендрю.

"Принаймні мене трохи втішає, що права геїв на шлюбі тепер рівні. Я знаю, що , як і в будь-якому шлюбі, сімейні пари геїв і лесбіянок стикаються з тими ж труднощами і проблемами, від яких страждають гетеросексуальні шлюби. Всі ми, коли вимовляємо весільні клятви, щиро маємо намір жити "поки смерть не розлучить нас". Але не всі з нас здатні дійсно робити це до смерті", - сказав єпископ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: Gordonua.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти