202

На «Росії 1» повідомили, що сестри Толмачови заразять Європу «цнотливістю»


Після проведення першого півфіналу «Євробачення» на телеканалі «Росія 1» відбулося шоу, присвячене виходу конкурсанток від Росії, сестер Толмачових у фінал пісенного конкурсу в Копенгагені.

На «Росії 1» повідомили, що сестри Толмачови заразять Європу «цнотливістю»

Учасники програми нескромно кричали про «велику Росію», про те, що Росія поставить на коліна США, і про те, що "Україна наша" тощо. Не забули російські пропагандисти запросити на програму і поборників «традиційних сімейних цінностей».

Так однією з виступаючих була координатор громадського руху «Русскіє матері» Ірина Бергсет, яка гомофобно прокоментувала участь в конкурсі австрійської співачки Кончіти Вюрст:

«Спочатку батьки Росії були проти цього (авт. Участі в конкурсі), тому що Євробачення несе інші цінності: бородатих чоловіків, які не чоловіки з силіконовими, ну ви розумієте, усіма іншими причандалами, не будемо уточнювати. Але на сьогоднішній день "Росія 1" довела, що не потрібно було боротися з їх цінностями тут, а зробити крок на їх майданчик і показати їм наші цінності. Наші дівчатка привезли сьогодні до Європи цнотливість, то про що там забули. Цнотливість - це зерно і вони сьогодні його там посіяли. Можна переконати, можна вселити, а можна заразити. Так наше завдання і вони її сьогодні виконали - вони заразять Європу чистотою, цнотливістю і тієї духовністю, яку вони несуть, а головне - вони прийшли з російською душею. Подивіться на них !»

Нагадаємо, що до фіналу "Євробачення" пройшли Росія і Україна. А сьогодні ввечері в другому півфіналі під шостим номером виступить австрійська співачка Кончіта Вюрст, яка боротиметься за вихід у фінал.

В рамках проведення марафону "Without of homophobia".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.youtube.com/watch

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти